Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 ai » 4 b » 4 cs » 5 ai » 5 b » 5 ci » 6 ai » 7 ai » 7 bi » 7 c » 7 d » 7 es » 8 ai » 8 b » 8 cs » 8 ds

Plany różnych dzienników

» Dziennik lekcyjny klasa 1ai » Dziennik lekcyjny klasa 1b » Dziennik lekcyjny klasa 2ai » Dziennik lekcyjny klasa 2b » Dziennik lekcyjny klasa 3ai » Dziennik lekcyjny klasa 3b

Klasa 4 ai - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 historia
4 ai - JW (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
informatyka
4 ai inf.gr.2 - MF (s.58)
przyroda
4 ai - BC (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
4 ai - FM (aula) Dodatkowi nauczyciele: Hajok Katarzyna
matematyka
4 ai - BF (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
język polski
4 ai - LM (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
matematyka
4 ai - BF (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
3 09:45-10:30 informatyka
4 ai inf.gr.1 - MF (s.58)
język polski
4 ai - LM (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
plastyka
4 ai - Sk (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
wychowanie fizyczne
4 ai - FM (aula) Dodatkowi nauczyciele: Hajok Katarzyna
język polski
4 ai - LM (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
4 10:40-11:25 język angielski
4 ai.j.ang.gr.1 - MW (s.44)
język angielski
4 ai.j.ang.gr.2 - AW (s.53)
przyroda
4 ai - BC (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
język polski
4 ai - LM (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
technika
4 ai - Sk (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
język angielski
4 ai.j.ang.gr.1 - MW (s.43)
język angielski
4 ai.j.ang.gr.2 - AW (s.53)
5 11:45-12:30 muzyka
4 ai - FA (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
matematyka
4 ai - BF (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
wychowanie fizyczne
4 ai - FM (aula) Dodatkowi nauczyciele: Hajok Katarzyna
matematyka
4 ai - BF (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
wychowanie do życia w rodzinie
4 ai - FA (s.53)
6 12:50-13:35 religia
4 ai - BD (s.53)
język angielski
4 ai.j.ang.gr.1 - MW (s.44)
język angielski
4 ai.j.ang.gr.2 - AW (s.16)
religia
4 ai - BD (s.53)
zajęcia z wychowawcą
4 ai - FM (s.53)
7 13:50-14:35 język polski
4 ai - LM (s.53) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
8 14:40-15:25 wychowanie fizyczne
4 ai - FM (aula) Dodatkowi nauczyciele: Hajok Katarzyna
9 15:30-16:15

Klasa 4 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 technika
4 b - Sk (s.43)
2 08:50-09:35 informatyka
4 b inf.gr.1 - MF (s.58)
wychowanie fizyczne
4 b - BA (s.gim)
muzyka
4 b - FA (s.43)
język polski
4 b - KN (s.43)
język polski
4 b - KN (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
3 09:45-10:30 język angielski
4 b - KM (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
język angielski
4 b - KM (s.43)
matematyka
4 b - BF (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
język angielski
4 b - KM (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
przyroda
4 b - BC (s.43)
4 10:40-11:25 język polski
4 b - KN (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
język polski
4 b - KN (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
plastyka
4 b - Sk (s.43)
matematyka
4 b - BF (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
wychowanie fizyczne
4 b - BA (s.gim)
5 11:45-12:30 historia
4 b - JW (s.43)
zajęcia z wychowawcą
4 b - Szafranek S. (s.43)
język polski
4 b - KN (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
wychowanie fizyczne
4 b - BA (s.gim)
religia
4 b - BD (s.43)
6 12:50-13:35 matematyka
4 b - BF (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
matematyka
4 b - BF (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Szafranek Sylwia
przyroda
4 b - BC (s.43)
informatyka
4 b inf.gr.2 - MF (s.58)
wychowanie do życia w rodzinie
4 b - FA (s.43)
7 13:50-14:35 religia
4 b - BD (s.43)
wychowanie fizyczne
4 b - BA (s.gim)
8 14:40-15:25
9 15:30-16:15

Klasa 4 cs - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 informatyka
4 cs inf.gr.1 - MF (s.58)
historia
4 cs - JW (s.42)
wychowanie do życia w rodzinie
4 cs - FA (s.40)
plastyka
4 cs - Sk (s.57)
język polski
4 cs - LM (s.57)
2 08:50-09:35 język angielski
4 cs j.ang.gr.1 - KM (s.51)
język angielski
4 cs j.ang.gr.2 - JL (s.55)
język polski
4 cs - LM (s.42)
matematyka
4 cs - KB (s.40)
religia
4 cs - BD (s.57)
religia
4 cs - BD (s.57)
3 09:45-10:30 matematyka
4 cs - KB (s.55)
przyroda
4 cs - BC (s.42)
wychowanie fizyczne
4 cs - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
język polski
4 cs - LM (s.57)
zajęcia z wychowawcą
4 cs - JS (s.57)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
4 cs - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
matematyka
4 cs - KB (s.42)
wychowanie fizyczne
4 cs - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
przyroda
4 cs - BC (s.57)
technika
4 cs - Sk (s.57)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
4 cs - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
wychowanie fizyczne
4 cs - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
język polski
4 cs - LM (s.54)
wychowanie fizyczne
4 cs - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
wychowanie fizyczne
4 cs - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
6 12:50-13:35 język polski
4 cs - LM (s.56)
wychowanie fizyczne
4 cs - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
język angielski
4 cs j.ang.gr.1 - KM (s.51)
język angielski
4 cs j.ang.gr.2 - JL (s.55)
wychowanie fizyczne
4 cs - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
wychowanie fizyczne
4 cs - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
7 13:50-14:35 muzyka
4 cs - FA (s.56)
język angielski
4 cs j.ang.gr.1 - KM (s.56)
język angielski
4 cs j.ang.gr.2 - JL (s.51)
matematyka
4 cs - KB (s.42)
8 14:40-15:25 informatyka
4 cs inf.gr.2 - MF (s.58)
9 15:30-16:15

Klasa 5 ai - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 ai - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
religia
5 ai - BŁ (s.42)
zajęcia z wychowawcą
5 ai - AP (s.42)
2 08:50-09:35 język angielski
5 ai.j.ang.gr.1 - MW (s.43)
język angielski
5 ai.j.ang.gr.2 - AW (s.42)
matematyka
5 ai - GK (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
język polski
5 ai - LM (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
historia
5 ai - AP (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
język polski
5 ai - LM (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
3 09:45-10:30 wychowanie fizyczne
5 ai - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
informatyka
5 ai inf.gr.1 - MF (s.58)
informatyka
5 ai.inf.gr.2 - PA (s.59)
muzyka
5 ai - FA (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
matematyka
5 ai - GK (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
religia
5 ai - BŁ (s.42)
4 10:40-11:25 biologia
5 ai - AK (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
język angielski
5 ai.j.ang.gr.1 - MW (s.40)
język angielski
5 ai.j.ang.gr.2 - AW (s.51)
geografia
5 ai - AP (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
wychowanie fizyczne
5 ai - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
wychowanie fizyczne
5 ai - JS (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Radecka-Pakaszewska Zuzanna
5 11:45-12:30 język polski
5 ai - LM (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
język polski
5 ai - LM (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
matematyka
5 ai - GK (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
język polski
5 ai - LM (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
technika
5 ai - Sk (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
6 12:50-13:35 matematyka
5 ai - GK (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
plastyka
5 ai - Sk (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
język angielski
5 ai.j.ang.gr.1 - MW (s.58)
język angielski
5 ai.j.ang.gr.2 - AW (s.42)
7 13:50-14:35 historia
5 ai - AP (s.42) Dodatkowi nauczyciele: Czoik Bożena
8 14:40-15:25
9 15:30-16:15

Klasa 5 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 b - SB (stadion)
matematyka
5 b - MF (s.54)
język polski
5 b - JH (s.54)
2 08:50-09:35 plastyka
5 b - Sk (s.54)
zajęcia z wychowawcą
5 b - JH (s.54)
język polski
5 b - JH (s.54)
muzyka
5 b - FA (s.54)
technika
5 b - Sk (s.54)
3 09:45-10:30 język polski
5 b - JH (s.54)
historia
5 b - OT (s.54)
religia
5 b - BŁ (s.54)
matematyka
5 b - MF (s.54)
geografia
5 b - AP (s.54)
4 10:40-11:25 język angielski
5 b - KM (s.54)
informatyka
5 b inf.gr.1 - MF (s.58)
informatyka
5 b inf.gr.2 - PA (s.59)
język angielski
5 b - KM (s.54)
wychowanie fizyczne
5 b - SB (stadion)
wychowanie fizyczne
5 b - SB (stadion)
5 11:45-12:30 historia
5 b - OT (s.54)
język angielski
5 b - KM (s.54)
wychowanie fizyczne
5 b - SB (stadion)
biologia
5 b - AK (s.54)
matematyka
5 b - MF (s.54)
6 12:50-13:35 religia
5 b - BŁ (s.54)
język polski
5 b - JH (s.54)
matematyka
5 b - MF (s.54)
język polski
5 b - JH (s.54)
7 13:50-14:35
8 14:40-15:25
9 15:30-16:15

Klasa 5 ci - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 ci - FM (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Hajok Katarzyna
matematyka
5 ci - BF (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
język angielski
5 ci j.ang.gr.1 - JL (s.51)
język angielski
5 ci j.ang.gr.2 - GM (s.60 czytelnia)
matematyka
5 ci - BF (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
2 08:50-09:35 matematyka
5 ci - BF (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
język polski
5 ci - OT (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
język polski
5 ci - OT (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
wychowanie fizyczne
5 ci - FM (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Hajok Katarzyna
język polski
5 ci - OT (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
3 09:45-10:30 język polski
5 ci - OT (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
matematyka
5 ci - BF (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
geografia
5 ci - AP (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
religia
5 ci - BŁ (s.56)
język angielski
5 ci j.ang.gr.1 - JL (s.51)
język angielski
5 ci j.ang.gr.2 - GM (s.60 czytelnia)
4 10:40-11:25 historia
5 ci - OT (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
historia
5 ci - OT (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
informatyka
5 ci inf.gr.1 - MF (s.58)
informatyka
5 ci inf.gr.2 - PA (s.59)
biologia
5 ci - AK (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
wychowanie fizyczne
5 ci - FM (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Hajok Katarzyna
5 11:45-12:30 plastyka
5 ci - Sk (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
muzyka
5 ci - FA (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
religia
5 ci - BŁ (s.56)
technika
5 ci - Sk (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
6 12:50-13:35 wychowanie fizyczne
5 ci - FM (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Hajok Katarzyna
język angielski
5 ci j.ang.gr.1 - JL (s.51)
język angielski
5 ci j.ang.gr.2 - GM (s.60 czytelnia)
zajęcia z wychowawcą
5 ci - OT (s.56)
język polski
5 ci - OT (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Kaizik Angelika
7 13:50-14:35
8 14:40-15:25
9 15:30-16:15

Klasa 6 ai - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język polski
6 ai - JH (s.52) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
2 08:50-09:35 historia
6 ai - JW (s.52) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
język angielski
6 ai j.ang. gr. 1 - KM (s.51)
język angielski
6 ai j.ang. gr. 2 - GM (s.60 czytelnia)
technika
6 ai - Sk (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
język angielski
6 ai j.ang. gr. 1 - KM (s.52)
język angielski
6 ai j.ang. gr. 2 - GM (s.60 czytelnia)
3 09:45-10:30 geografia
6 ai - AP (s.52) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
wychowanie fizyczne
6 ai - Mi (hala sportowa) Dodatkowi nauczyciele: Androsz Beata
język polski
6 ai - JH (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
religia
6 ai - KR (s.53)
zajęcia z wychowawcą
6 ai - BA (s.48)
4 10:40-11:25 informatyka
6 ai inf. gr. 1 - MF (s.58)
informatyka
6 ai inf. gr. 2 - PA (s.59)
matematyka
6 ai - BF (s.57) Dodatkowi nauczyciele: Androsz Beata
biologia
6 ai - AK (s.56) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
wychowanie fizyczne
6 ai - Mi (hala sportowa) Dodatkowi nauczyciele: Androsz Beata
język angielski
6 ai j.ang. gr. 1 - KM (s.51)
język angielski
6 ai j.ang. gr. 2 - GM (s.60 czytelnia)
5 11:45-12:30 matematyka
6 ai - BF (s.44) Dodatkowi nauczyciele: Androsz Beata
język polski
6 ai - JH (s.57) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
wychowanie fizyczne
6 ai - Mi (hala sportowa) Dodatkowi nauczyciele: Androsz Beata
język polski
6 ai - JH (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
język polski
6 ai - JH (s.57) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
6 12:50-13:35 wychowanie fizyczne
6 ai - Mi (hala sportowa) Dodatkowi nauczyciele: Androsz Beata
muzyka
6 ai - FA (s.57) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
matematyka
6 ai - BF (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Androsz Beata
matematyka
6 ai - BF (s.43) Dodatkowi nauczyciele: Androsz Beata
historia
6 ai - JW (s.57) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
7 13:50-14:35 plastyka
6 ai - Sk (s.52) Dodatkowi nauczyciele: Hybza Elżbieta
8 14:40-15:25 religia
6 ai - KR (s.57)
9 15:30-16:15

Klasa 7 ai - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język angielski
7 ai j.ang. gr. 1 - MW (s.42)
język angielski
7 ai j.ang. gr. 2 - AW (s.43)
wychowanie do życia w rodzinie
7 ai - FA (s.48)
informatyka
7 ai inf. gr.1 - PA (s.59)
wychowanie fizyczne
7 ai - KH (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
historia
7 ai - JW (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
2 08:50-09:35 język niemiecki
7 ai j.niem. gr.1 - WK (s.45)
język niemiecki
7 ai j.niem. gr.2 - HN (s.48)
religia
7 ai - BD (s.48)
fizyka
7 ai - RP (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
matematyka
7 ai - MF (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
fizyka
7 ai - RP (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
3 09:45-10:30 historia
7 ai - JW (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
wychowanie fizyczne
7 ai - KH (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
język polski
7 ai - LM (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
biologia
7 ai - AK (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
wychowanie fizyczne
7 ai - KH (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
4 10:40-11:25 język polski
7 ai - LM (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
muzyka
7 ai - FA (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
chemia
7 ai - JL (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
język polski
7 ai - LM (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
matematyka
7 ai - MF (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
5 11:45-12:30 chemia
7 ai - JL (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
język angielski
7 ai j.ang. gr. 1 - MW (s.48)
język angielski
7 ai j.ang. gr. 2 - AW (s.51)
matematyka
7 ai - MF (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
geografia
7 ai - AP (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
język polski
7 ai - LM (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
6 12:50-13:35 matematyka
7 ai - MF (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
język polski
7 ai - LM (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
geografia
7 ai - AP (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
zajęcia z wychowawcą
7 ai - JW (s.48)
informatyka
7 ai inf. gr.2 - PA (s.59)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
7 ai - KH (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Folek Małgorzata
biologia
7 ai - AK (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
język niemiecki
7 ai j.niem. gr.1 - WK (s.44)
język niemiecki
7 ai j.niem. gr.2 - HN (s.48)
język angielski
7 ai j.ang. gr. 1 - MW (s.48)
język angielski
7 ai j.ang. gr. 2 - AW (s.51)
8 14:40-15:25 plastyka
7 ai - Sk (s.48) Dodatkowi nauczyciele: Bomba Ewa
religia
7 ai - BD (s.48)
9 15:30-16:15

Klasa 7 bi - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język angielski
7 bi j.ang. gr. 1 - KM (s.51)
język angielski
7 bi j.ang. gr. 2 - JL (s.55)
geografia
7 bi - AP (s.45)
wychowanie fizyczne
7 bi - ZR (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Szewczyk Joanna
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
7 bi - ZR (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Szewczyk Joanna
informatyka
7 bi inf. gr.1 - PA (s.59)
chemia
7 bi - JL (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
język angielski
7 bi j.ang. gr. 1 - KM (s.51)
język angielski
7 bi j.ang. gr. 2 - JL (s.45)
3 09:45-10:30 język niemiecki
7 bi j.niem. gr.1 - HN (s.42)
język niemiecki
7 bi j.niem. gr.2 - WK (s.45)
historia
7 bi - JW (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
informatyka
7 bi inf. gr.2 - PA (s.59)
religia
7 bi - BD (s.45)
historia
7 bi - JW (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
4 10:40-11:25 język polski
7 bi - ML (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
język polski
7 bi - ML (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
matematyka
7 bi - KB (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
język polski
7 bi - ML (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
geografia
7 bi - AP (s.45)
5 11:45-12:30 matematyka
7 bi - KB (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
plastyka
7 bi - Sk (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
biologia
7 bi - AK (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
fizyka
7 bi - RP (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
język polski
7 bi - ML (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
6 12:50-13:35 muzyka
7 bi - FA (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
matematyka
7 bi - KB (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
język polski
7 bi - ML (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
matematyka
7 bi - KB (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
biologia
7 bi - AK (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
7 13:50-14:35 fizyka
7 bi - RP (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
wychowanie fizyczne
7 bi - ZR (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Szewczyk Joanna
chemia
7 bi - JL (s.45) Dodatkowi nauczyciele: Pietruszewska Ewa
wychowanie fizyczne
7 bi - ZR (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Szewczyk Joanna
wychowanie do życia w rodzinie
7 bi - FA (s.45)
8 14:40-15:25 zajęcia z wychowawcą
7 bi - EP (s.45)
język angielski
7 bi j.ang. gr. 1 - KM (s.56)
język angielski
7 bi j.ang. gr. 2 - JL (s.51)
język niemiecki
7 bi j.niem. gr.1 - HN (s.44)
język niemiecki
7 bi j.niem. gr.2 - WK (s.45)
9 15:30-16:15 religia
7 bi - BD (s.53)

Klasa 7 c - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 plastyka
7 c - Sk (s.40)
język niemiecki
7 c - WK (s.40)
język angielski
7 c - KM (s.40)
2 08:50-09:35 biologia
7 c - AK (s.40)
matematyka
7 c - MF (s.40)
informatyka
7 c inf. gr. 1 - PA (s.59)
informatyka
7 c inf. gr. 2 - PA (s.59)
wychowanie fizyczne
7 c - KH (s.gim)
3 09:45-10:30 język polski
7 c - KN (s.40)
religia
7 c - BD (s.40)
matematyka
7 c - MF (s.40)
język polski
7 c - KN (s.40)
matematyka
7 c - MF (s.40)
4 10:40-11:25 język niemiecki
7 c - WK (s.40)
wychowanie fizyczne
7 c - KH (s.gim)
język polski
7 c - KN (s.40)
wychowanie fizyczne
7 c - KH (s.gim)
język polski
7 c - KN (s.40)
5 11:45-12:30 matematyka
7 c - MF (s.40)
język polski
7 c - KN (s.40)
chemia
7 c - JL (s.40)
język angielski
7 c - KM (s.57)
historia
7 c - JW (s.40)
6 12:50-13:35 chemia
7 c - JL (s.40)
język angielski
7 c - KM (s.40)
wychowanie fizyczne
7 c - KH (s.gim)
biologia
7 c - AK (s.57)
fizyka
7 c - RP (s.40)
7 13:50-14:35 zajęcia z wychowawcą
7 c - MF (s.40)
muzyka
7 c - FA (s.40)
religia
7 c - BD (s.40)
historia
7 c - JW (s.57)
8 14:40-15:25 wychowanie do życia w rodzinie
7 c - FA (s.40)
geografia
7 c - AP (s.40)
fizyka
7 c - RP (s.40)
geografia
7 c - AP (s.57)
9 15:30-16:15

Klasa 7 d - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 historia
7 d - JW (s.48)
wychowanie fizyczne
7 d - Mi (korytarz)
muzyka
7 d - FA (s.47)
język polski
7 d - OT (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Nowak Katarzyna
2 08:50-09:35 język polski
7 d - OT (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Nowak Katarzyna
język angielski
7 d - WK (s.47)
język angielski
7 d - WK (s.47)
wychowanie fizyczne
7 d - Mi (korytarz)
religia
7 d - BŁ (s.47)
3 09:45-10:30 plastyka
7 d - Sk (s.47)
zajęcia z wychowawcą
7 d - WK (s.47)
język polski
7 d - OT (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Nowak Katarzyna
matematyka
7 d - BG (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Fenisz Barbara
chemia
7 d - RP (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Fenisz Barbara
4 10:40-11:25 matematyka
7 d - BG (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Fenisz Barbara
biologia
7 d - AK (s.47)
matematyka
7 d - BG (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Fenisz Barbara
język niemiecki
7 d - WK (s.47)
język niemiecki
7 d - WK (s.47)
5 11:45-12:30 biologia
7 d - AK (s.47)
geografia
7 d - AK (s.47)
fizyka
7 d - RP (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Fenisz Barbara
język polski
7 d - OT (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Nowak Katarzyna
matematyka
7 d - BG (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Fenisz Barbara
6 12:50-13:35 informatyka
7 d inf. gr. 1 - PA (s.59)
język polski
7 d - OT (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Nowak Katarzyna
wychowanie fizyczne
7 d - Mi (korytarz)
język angielski
7 d - WK (s.47)
wychowanie fizyczne
7 d - Mi (korytarz)
7 13:50-14:35 religia
7 d - BŁ (s.47)
chemia
7 d - RP (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Fenisz Barbara
fizyka
7 d - RP (s.47) Dodatkowi nauczyciele: Fenisz Barbara
informatyka
7 d inf. gr. 2 - PA (s.59)
8 14:40-15:25 wychowanie do życia w rodzinie
7 d - FA (s.47)
geografia
7 d - AK (s.47)
historia
7 d - JW (s.47)
9 15:30-16:15

Klasa 7 es - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
7 es - KB (s.44)
informatyka
7 es inf. gr. 1 - PA (s.59)
język polski
7 es - JH (s.44)
informatyka
7 es inf. gr. 2 - PA (s.59)
matematyka
7 es - KB (s.44)
2 08:50-09:35 język polski
7 es - JH (s.44)
muzyka
7 es - FA (s.44)
język angielski
7 es - MW (s.44)
biologia
7 es - AK (s.44)
język polski
7 es - JH (s.44)
3 09:45-10:30 język angielski
7 es - MW (s.44)
język polski
7 es - JH (s.44)
chemia
7 es - JL (s.44)
plastyka
7 es - Sk (s.44)
język niemiecki
7 es - WK (s.44)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
7 es - KH (aula)
język niemiecki
7 es - WK (s.44)
historia
7 es - OT (s.44)
język polski
7 es - JH (s.44)
chemia
7 es - JL (s.44)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
7 es - KH (aula)
wychowanie fizyczne
7 es - SB (aula)
matematyka
7 es - KB (s.44)
wychowanie fizyczne
7 es - SB (aula)
biologia
7 es - AK (s.44)
6 12:50-13:35 historia
7 es - OT (s.44)
wychowanie fizyczne
7 es - SB (aula)
fizyka
7 es - RP (s.44)
wychowanie fizyczne
7 es - SB (aula)
wychowanie fizyczne
7 es - KH (aula)
7 13:50-14:35 geografia
7 es - AP (s.44)
język angielski
7 es - MW (s.44)
wychowanie fizyczne
7 es - KH (aula)
geografia
7 es - AP (s.44)
wychowanie fizyczne
7 es - KH (aula)
8 14:40-15:25 religia
7 es - BŁ (s.44)
matematyka
7 es - KB (s.44)
wychowanie fizyczne
7 es - KH (aula)
fizyka
7 es - RP (s.44)
9 15:30-16:15 wychowanie do życia w rodzinie
7 es - FA (s.44)
religia
7 es - BŁ (s.44)
zajęcia z wychowawcą
7 es - MW (s.44)

Klasa 8 ai - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język niemiecki
8 ai j.niem. gr.1 - HN (s.10)
język niemiecki
8 ai j.niem. gr.2 - WK (s.54)
doradztwo zawodowe
8 ai - KJ (s.46)
religia
8 ai - BŁ (s.58)
2 08:50-09:35 matematyka
8 ai - KB (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
historia
8 ai - JW (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Leśna-Litwiak Małgorzata
wychowanie fizyczne
8 ai - ZR (aula) Dodatkowi nauczyciele: Szewczyk Joanna
wychowanie fizyczne
8 ai - ZR (aula) Dodatkowi nauczyciele: Szewczyk Joanna
3 09:45-10:30 geografia
8 ai - AK (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
język angielski
8 ai.ang.gr2 - MW (s.46)
język angielski
8 ai.jan.gr.1 - AW (s.51)
matematyka
8 ai - KB (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
informatyka
8 ai inf.gr.1 - PA (s.59)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 ai - JH (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
4 10:40-11:25 wiedza o społeczeństwie
8 ai - AP (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
chemia
8 ai - RP (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
fizyka
8 ai - RP (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
matematyka
8 ai - KB (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
historia
8 ai - JW (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Leśna-Litwiak Małgorzata
5 11:45-12:30 język polski
8 ai - ML (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
język polski
8 ai - ML (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
język polski
8 ai - ML (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
język polski
8 ai - ML (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
chemia
8 ai - RP (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
6 12:50-13:35 fizyka
8 ai - RP (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
wiedza o społeczeństwie
8 ai - AP (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
język niemiecki
8 ai j.niem. gr.1 - HN (s.10)
język niemiecki
8 ai j.niem. gr.2 - WK (s.46)
język angielski
8 ai.ang.gr2 - MW (s.46)
język angielski
8 ai.jan.gr.1 - AW (s.44)
język polski
8 ai - ML (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
7 13:50-14:35 informatyka
8 ai inf.gr.2 - PA (s.59)
matematyka
8 ai - KB (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Sobecko Dorota
biologia
8 ai - AK (s.46) Dodatkowi nauczyciele: Leśna-Litwiak Małgorzata
zajęcia z wychowawcą
8 ai - ML (s.46)
język angielski
8 ai.ang.gr2 - MW (s.46)
język angielski
8 ai.jan.gr.1 - AW (s.44)
8 14:40-15:25 wychowanie fizyczne
8 ai - ZR (aula) Dodatkowi nauczyciele: Szewczyk Joanna
religia
8 ai - BŁ (s.46)
wychowanie fizyczne
8 ai - ZR (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Szewczyk Joanna
9 15:30-16:15

Klasa 8 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
8 b - JH (s.55)
matematyka
8 b - KB (s.55)
język polski
8 b - KN (s.55)
język angielski
8 b - JL (s.55)
2 08:50-09:35 informatyka
8 b inf. gr. 1 - PA (s.59)
fizyka
8 b - RP (s.55)
język polski
8 b - KN (s.55)
język niemiecki
8 b - WK (s.55)
matematyka
8 b - KB (s.55)
3 09:45-10:30 język angielski
8 b - JL (s.53)
chemia
8 b - RP (s.55)
historia
8 b - JW (s.55)
wychowanie fizyczne
8 b - SB (hala sportowa)
język polski
8 b - KN (s.55)
4 10:40-11:25 matematyka
8 b - KB (s.55)
wychowanie fizyczne
8 b - SB (hala sportowa)
zajęcia z wychowawcą
8 b - FA (s.55)
język angielski
8 b - JL (s.55)
chemia
8 b - RP (s.55)
5 11:45-12:30 język polski
8 b - KN (s.55)
matematyka
8 b - KB (s.44)
język niemiecki
8 b - WK (s.55)
historia
8 b - JW (s.55)
wychowanie fizyczne
8 b - SB (hala sportowa)
6 12:50-13:35 wiedza o społeczeństwie
8 b - AP (s.55)
biologia
8 b - AK (s.55)
wychowanie fizyczne
8 b - SB (hala sportowa)
fizyka
8 b - RP (s.55)
wiedza o społeczeństwie
8 b - AP (s.47)
7 13:50-14:35 religia
8 b - BŁ (s.55)
język polski
8 b - KN (s.55)
doradztwo zawodowe
8 b - KJ (s.55)
geografia
8 b - AK (s.47)
8 14:40-15:25 informatyka
8 b inf. gr. 2 - PA (s.59)
religia
8 b - BŁ (s.55)
9 15:30-16:15

Klasa 8 cs - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język polski
8 cs - OT (s.57)
chemia
8 cs - GK (s.57)
fizyka
8 cs - RP (s.57)
religia
8 cs - BD (s.53)
matematyka
8 cs - BG (s.46)
2 08:50-09:35 wiedza o społeczeństwie
8 cs - AP (s.57)
zajęcia z wychowawcą
8 cs - Mi (s.57)
historia
8 cs - JW (s.57)
wychowanie fizyczne
8 cs - PP (hala sportowa)
historia
8 cs - JW (s.46)
3 09:45-10:30 informatyka
8 cs - PA (s.59)
matematyka
8 cs - BG (s.57)
religia
8 cs - BD (s.57)
wychowanie fizyczne
8 cs - PP (hala sportowa)
język polski
8 cs - OT (s.56)
4 10:40-11:25 chemia
8 cs - GK (s.57)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 cs - JH (s.55)
język niemiecki
8 cs - WK (s.57)
wiedza o społeczeństwie
8 cs - AP (s.40)
wychowanie fizyczne
8 cs - Mi (hala sportowa)
5 11:45-12:30 język angielski
8 cs - MW (s.57)
język polski
8 cs - OT (s.55)
język polski
8 cs - OT (s.57)
matematyka
8 cs - BG (s.40)
wychowanie fizyczne
8 cs - Mi (hala sportowa)
6 12:50-13:35 matematyka
8 cs - BG (s.57)
wychowanie fizyczne
8 cs - PP (hala sportowa)
biologia
8 cs - AK (s.57)
geografia
8 cs - AP (s.40)
język angielski
8 cs - MW (s.56)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
8 cs - Mi (hala sportowa)
wychowanie fizyczne
8 cs - PP (hala sportowa)
wychowanie fizyczne
8 cs - Mi (hala sportowa)
język niemiecki
8 cs - WK (s.40)
fizyka
8 cs - RP (s.56)
8 14:40-15:25 wychowanie fizyczne
8 cs - Mi (hala sportowa)
język angielski
8 cs - MW (s.42)
wychowanie fizyczne
8 cs - Mi (hala sportowa)
język polski
8 cs - OT (s.40)
doradztwo zawodowe
8 cs - KJ (s.56)
9 15:30-16:15

Klasa 8 ds - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 informatyka
8 ds inf. gr. 1 - PA (s.59)
fizyka
8 ds - RP (s.52)
język niemiecki
8 ds - WK (s.52)
wychowanie fizyczne
8 ds - SB (korytarz)
wychowanie fizyczne
8 ds - SB (korytarz)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
8 ds - SB (korytarz)
matematyka
8 ds - BG (s.52)
matematyka
8 ds - BG (s.52)
wychowanie fizyczne
8 ds - SB (korytarz)
wychowanie fizyczne
8 ds - SB (korytarz)
3 09:45-10:30 wychowanie fizyczne
8 ds - SB (korytarz)
język polski
8 ds - ML (s.52)
chemia
8 ds - RP (s.52)
geografia
8 ds - AP (s.52)
język polski
8 ds - ML (s.52)
4 10:40-11:25 historia
8 ds - JW (s.52)
historia
8 ds - JW (s.52)
język polski
8 ds - ML (s.52)
matematyka
8 ds - BG (s.52)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 ds - JH (s.52)
5 11:45-12:30 fizyka
8 ds - RP (s.52)
wiedza o społeczeństwie
8 ds - AP (s.52)
język angielski
8 ds - MW (s.52)
język niemiecki
8 ds - WK (s.52)
język angielski
8 ds - MW (s.52)
6 12:50-13:35 język polski
8 ds - ML (s.52)
religia
8 ds - BŁ (s.52)
religia
8 ds - BŁ (s.52)
język polski
8 ds - ML (s.52)
zajęcia z wychowawcą
8 ds - SB (s.52)
7 13:50-14:35 matematyka
8 ds - BG (s.52)
wychowanie fizyczne
8 ds - SB (korytarz)
wychowanie fizyczne
8 ds - SB (korytarz)
biologia
8 ds - AK (s.52)
wiedza o społeczeństwie
8 ds - AP (s.52)
8 14:40-15:25 chemia
8 ds - RP (s.52)
wychowanie fizyczne
8 ds - SB (korytarz)
wychowanie fizyczne
8 ds - SB (korytarz)
język angielski
8 ds - MW (s.52)
9 15:30-16:15 informatyka
8 ds inf. gr. 2 - PA (s.59)
doradztwo zawodowe
8 ds - KJ (s.52)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasa 1ai - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:50-12:30
edukacja wczesnoszkolna
KA (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Róźańska Monika
09:45-11:25
edukacja wczesnoszkolna
KA (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Róźańska Monika
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
KA (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Puschhaus Martyna
12:50-13:35
edukacja informatyczna
LP (s.58) Dodatkowi nauczyciele: Róźańska Monika
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
KA (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Róźańska Monika
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
KA (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Puschhaus Martyna
11:45-12:30
język angielski
AW (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Puschhaus Martyna
10:40-11:25
religia
BŁ (s.6)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
KA (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Puschhaus Martyna
12:50-14:35
edukacja wczesnoszkolna
KA (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Róźańska Monika
14:40-15:25
język angielski
AW (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Róźańska Monika
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
KA (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Puschhaus Martyna
10:40-11:25
religia
BŁ (s.6)
11:45-13:35
edukacja wczesnoszkolna
KA (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Róźańska Monika

Dziennik Dziennik lekcyjny klasa 1b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
EO (s.16)
10:40-11:25
język angielski
JL (s.16)
11:45-12:30
religia
BD (s.16)
08:50-10:30
edukacja wczesnoszkolna
EO (s.16)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
EO (s.18)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
EO (s.16)
08:00-11:25
edukacja wczesnoszkolna
EO (s.16)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
EO (s.16)
09:45-10:30
język angielski
JL (s.16)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
EO (s.16)
11:45-12:30
edukacja informatyczna
LP (s.58)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
EO (s.16)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
EO (s.18)
10:40-11:25
religia
BD (s.16)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasa 2ai - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:45-12:30
język angielski
GM (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Węgrzyn Anna
12:50-13:35
edukacja wczesnoszkolna
SM (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Bubała Halina
13:50-15:25
edukacja wczesnoszkolna
SM (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Wojciech Mariola
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
SM (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Wojciech Mariola
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
SM (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Bubała Halina
10:40-11:25
religia
BD (s.6)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
SM (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Bubała Halina
12:50-15:25
edukacja wczesnoszkolna
SM (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Wojciech Mariola
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
SM (s.6) Dodatkowi nauczyciele: Wojciech Mariola
10:40-11:25
edukacja informatyczna
LP (s.58) Dodatkowi nauczyciele: Wojciech Mariola
11:45-12:30
język angielski
GM (s.16) Dodatkowi nauczyciele: Węgrzyn Anna
09:45-10:30
religia
BD (s.16)
10:40-13:35
edukacja wczesnoszkolna
SM (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Wojciech Mariola

Dziennik Dziennik lekcyjny klasa 2b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
JK (s.5)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
JK (korytarz)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
JK (s.5)
10:40-11:25
język angielski
KM (s.5)
11:45-12:30
religia
BŁ (s.5)
10:40-11:25
religia
BŁ (s.7)
11:45-13:35
edukacja wczesnoszkolna
JK (s.16)
13:50-14:35
język angielski
KM (s.16)
14:40-15:25
edukacja informatyczna
LP (s.58)
10:40-13:35
edukacja wczesnoszkolna
JK (s.5)
13:50-14:35
edukacja wczesnoszkolna
JK (korytarz)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
JK (s.6)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
JK (korytarz)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasa 3ai - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
BG (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Sk (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
11:45-12:30
wychowanie fizyczne
Mi (s.gim) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
BG (s.16) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
BG (s.7)
12:50-13:35
religia
KR (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
13:50-14:35
język angielski
GM (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Węgrzyn Anna
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
BG (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Mi (s.18) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
11:45-13:35
edukacja wczesnoszkolna
BG (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
13:50-14:35
edukacja informatyczna
LP (s.58) Dodatkowi nauczyciele: Węgrzyn Anna
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
BG (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Mi (korytarz) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
10:40-11:25
religia
KR (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
08:50-10:30
edukacja wczesnoszkolna
BG (s.7) Dodatkowi nauczyciele: Porwol Lucyna
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
BG (s.58)
11:45-12:30
język angielski
GM (s.58) Dodatkowi nauczyciele: Węgrzyn Anna

Dziennik Dziennik lekcyjny klasa 3b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:45-14:35
edukacja wczesnoszkolna
EF (s.5)
10:40-13:35
edukacja wczesnoszkolna
EF (s.6)
13:50-14:35
religia
KR (s.6)
09:45-11:25
edukacja wczesnoszkolna
EF (s.5)
11:45-12:30
język angielski
KM (s.5)
12:50-13:35
edukacja wczesnoszkolna
EF (s.5)
13:50-14:35
edukacja wczesnoszkolna
JK (korytarz)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
EF (s.5)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
JK (korytarz)
10:43-11:25
edukacja informatyczna
PA (s.59)
11:45-12:30
religia
KR (s.59)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
EF (s.5)
09:45-10:30
język angielski
KM (s.5)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
EF (s.5)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
JK (korytarz)